Vintage - Eau de Parfum 100 ml.

895 МКД

Мириса слично на Christian Dior "Sauvage"

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Освежувачка композиција која совршено се вклопува во сликата на модерен, независен маж кој не сака комбинацијата на бергамот и малку црн бибер. Маженствениот карактер на композицијата се открива благодарение на нотите на дрво и амброксан, кои даваат експресивност и сензуалност. Срцето на композицијата нуди софистикација надополнета со зачин, правејќи невозможно да поминете индиферентно покрај маж, обвиен во овој мирис.

Поврзани производи

Најгоре