Savoir Freshness - Eau de Parfum 100 ml.

Ново

895 МКД 1.399 МКД

Мириса слично на Versace "Versense"

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Екстремно енергетска композиција инспирирана од медитеранските клими, која особено ќе им се допадне на жените полни со енергија, радост и кои знаат да уживаат во животот. Свежиот, овошен мирис на цитрус го обвива женското тело со деликатен мирис, кој постепено станува поинтензивен благодарение на кардамомот и експресивниот цветен спој – воден крин и јасмин. Оваа композиција завршува со силен, топол дрвенест акцент – сандаловината хармонзира со кедарот и маслиновото дрво, збогатено со сензуалноста на мошусот.

Поврзани производи

Најгоре