Villea - Eau de Parfum 100 ml.

626.5 МКД 895 МКД

Мириса слично на Hugo Boss " Boss Alive"

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оваа интензивна, енергетска композиција е полна со оптимистички акценти, кои ќе бидат

совршено дополнување на сликата на среќна и позитивна жена кон опкружувачкиот
живот. Почетокот е овошна експлозија од свежи ароми: сочна јаболка, црна рибизла и зрела
слива, обвиен со експресивен цимет. Ванилата е елемент кој и дава на композицијата класична
елеганција, додека срцето на мирисот е комбинација исполнета со контраст – сензуален јасмин и
мајчина душичка. Целината е дополнета со дрвенести ноти кои го прават мирисот експресивен и полн со
топлина.

Поврзани производи

Најгоре