NO PERFUME / КРИСТАЛ ДЕО РОЛОН ЗА СЕНЗИТИВНА КОЖА - 50 МЛ.

396 МКД 495 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 5765228835890

ЗАШТИТА • ДЕЗОДОРАЦИЈА
ВОДА • ГЛИЦЕРИН

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Без никаков додадок на парфем во составот. Природна минерална сол, кажете им збогум на бактериите и непријатниот мирис. Глицеринот дополнително ги храни вашите пазуви.


10% состојки од органско потекло

91% состојки од органско потекло, без вода и минерали

100% состојки од природно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife согласно со стандардот COSMOS ORGANIC


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на кожата под пазувите и оставете го да делува.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, GLYCERIN**, POTASSIUM ALUM, XANTHAN GUM.

(* = состојка од органско земјоделство, ** = составено од органски состојки)

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Поврзани производи

Најгоре