GREEN MATCHA / ШАМПОН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 500 МЛ.

800 МКД


Баркод: 5701058001272

ЧИСТЕЊЕ • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • АЛОЕ ВЕРА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре