TUNE IN / РЕГЕНЕРАТОР ЗА МАКСИМАЛЕН СЈАЈ ОД ЛАВАНДА - 180 МЛ.

384 МКД 480 МКД

Цена со 18% ДДВ.

СЈАЈНОСТ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БРОКУЛИ • МАСЛО ОД КАМИЛИЦА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Ревитализирачки регенератор за нормална коса со свеж мирис на смирувачка лаванда. Збогатен со лаванда и хранливо масло од семе од брокула, овој регенератор ќе ја направи косата мека и сјајна, и ќе го олесни нејзиното расчешлување.

 

10% состојки од органско потекло

49% состојки од органско потекло, без вода и минерали

99% состојки од природно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife согласно стандардот COSMOS ORGANIC

 

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете и масирајте на влажна коса 2-3 минути, и потоа исплакнете.

 

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT*, GLYCERIN**, CETYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, C15-19 ALKANE, CETEARYL ALCOHOL, DIGLYCERIN, BRASSICA OLERACEA ITALICA SEED OIL*, CHAMOMILLA RECUTITA OIL*, COCOS NUCIFERA OIL*, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF/TWIG OIL*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER EXTRACT*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL*, LAVANDULA HYBRIDA OIL*, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL*, SALIX PURPUREA BARK EXTRACT*, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, LACTOBACILLUS FERMENT, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, BETA-SITOSTEROL, SODIUM HYALURONATE, SQUALENE, GLYCERYL STEARATE SE, TOCOPHEROL, LACTIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, PARFUM, LINALOOL.

(* = состојка од органско земјоделство, ** = составено од органски состојки)

Поврзани производи

Најгоре