SICILIAN ORANGE / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД ПОРТОКАЛ И ШЕЌЕР - 250 МЛ.

Ново

325 МКД

ОБНОВА • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој тонирачки пилинг за тело, од масло од органски портокал и природен шеќер, инстантно ја враќа мекоста на вашата кожа.

99,54% состојки од природно потекло сертифицирано од BDIH Standard согласно стандардот COSMOS NATURAL

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со кружни движења 2-3 минути, потоатемелно исплакнете. Користете два до три пати неделно за најдобри резултати.

Поврзани производи

Најгоре