RASPBERRY / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД МАЛИНА - 250 МЛ.

325 МКД

Цена со 18% ДДВ.

  5.0 (2)

Баркод: 4744183012639

ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОБНОВА
ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ПРИРОДЕН ШЕЌЕР

Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Тип на производ - Пилинг за тело
  • Дејство / Ефект - Омекнување (Smoothing) , Ексфолијација (Exfoliating)
  • Сертификати - BDIH COSMOS NATURAL
  • Брендови - Organic Shop
  • Тип на кожа - Сите типови на кожа
  • Наменето за - Тело

Прекрасната комбинација на органски екстракт од малина и природен шеќер, нежно ја третира вашата кожа. Органскиот екстракт од малина ја потхранува вашата кожа, подобрувајќи го нејзиниот изглед и структура, додека природниот шеќер (раскошно) ја обновува.

99,54% состојки од природно потекло сертифицирано од BDIH Standard согласно стандардот COSMOS NATURAL

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со кружни движења 2-3 минути, потоа темелно исплакнете. Користете два до три пати неделно за најдобри резултати.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Tea
19/10/2022
Одличен

andreja_angelovska@yahoo.com
05/10/2021
Omileni mi se ovie pilinzi :) Pristojni ceni prekrasno mirisaat i kozata mi e nahraneta i ubava. Omilen mi e od malini

Поврзани производи

Најгоре