Известување: од 01.07.2024 новото работно време во продажните локации BELLINA-Капиштец и BELLINA-Настел, Тафталиџе ќе биде 09:00-21:00h Понеделник-Петок и 09:00-17:00h во Сабота

Lovely Ladies - Eau de Parfum 100 ml.

Ново

985 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 5902539681383

Мириса слично на Burberry “Goddess”

Бесплатна достава над 1500 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Heaven - Eau de Parfum 100 ml. 985,00 МКД

Цена со 18% ДДВ.

My soul - Eau de Parfum 100 ml. 985,00 МКД

Цена со 18% ДДВ.

Aura Homme - Eau de Parfum 100 ml. 985,00 МКД

Цена со 18% ДДВ.

Најгоре