SKIN SUPER GOOD / ANTI-POLLUTION ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 500 МЛ.

350 МКД

ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • АВОКАДО • ЗЕЛЕН ЧАЈ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Гел за туширање кој со својата моќна мешавина ја негува кожата, и помага да се справите со бурниот градски начин на живеење. Органските екстракти од босилек, бамбус и алое поседуваат заштитни својства, кои помагаат да се борите со загадената животна средина. Екстрактите од органски зелен чај и краставица ја задржуваат свежината и младоста на вашата кожа, а органските авокадо и масло од грозје длабински потхрануваат, тонираат и зацврстуваат.

 

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со дланките или со помош на сунѓер и масирајте до појавување на пена. Потоа темелно исплакнете.

Поврзани производи

Најгоре