SENSITIVE WHITENING / ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БЕЛЕЕЊЕ ЗА СЕНЗИТИВНИ ЗАБИ И НЕПЦА - 100 МЛ.

Ново

315 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4770001003206


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре