BEAUTY MILK / ХРАНЛИВ СЕТ ЗА КОСА И ТЕЛО

735 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140315


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Тип на производ - Шампон за коса , Гел за туширање , Регенератор за коса
  • Дејство / Ефект - Чистење , Хранење (Nourishing)
  • Брендови - Organic Kitchen
  • Тип на кожа - Зрела кожа
  • Наменето за - Тело , Коса
  • Тип на коса - Сите типови на коса

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре