JASMINE & MINT / ХИДРАТАНТЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД ЈАСМИН И НАНЕ - 500 МЛ.

Ново

260 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4744183011847

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ • ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД ЈАСМИН

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Навлажнувачки сапун за раце

Овој хидратантен сапун за раце е направен со органски екстракти од нане и органски јасмин, кои интензивно ги негуваат, омекнуваат и подмладуваат вашите раце, правејќи ги меки и кадифени.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, JASMINUM OFFICINALE FLOWER EXTRACT*, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT*, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, CITRAL, LIMONENE, LINALOOL.

(*) Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре