POMEGRANATE & PATCHOULI / ВИТАМИНСКИ САПУН ЗА РАЦЕ - 500 МЛ.

Ново

260 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4744183011649

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД КАЛИНКА • ОРГАНСКО МАСЛО ОД ПАЧУЛИ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Витамински сапун за раце

Овој витамински сапун за раце е направен за чистење и навлажнување на вашите раце. Полн со органски екстракт од калинка и масло од пачули, ги храни вашите раце со витамини, додека ги прави еластични и меки.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT*, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM.

(*) Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре