AVOCADO & ALOE / МИЦЕЛАРНО МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ОД АВОКАДО И АЛОЕ ВЕРА - 150 МЛ.

320 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318141060

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ОРГАНСКО МАСЛО ОД АВОКАДО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Мицеларно млеко за чистење за сите типови кожа

Млекото за чистење помага да се одржи кожата чиста и свежа долго време. Производ во вашата дневна рутина за нега на кожата.


Дали знаевте?

Маслото од авокадо е богато со витамини А, Д и Е кои помагаат да ја навлажнете и заштитите вашата кожа!


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, PERSEA GRATISSIMA OIL*, XANTHAN GUM, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM.

(*) Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре