AVOCADO & ALOE / ЛЕСНА ДНЕВНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД АВОКАДО И АЛОЕ ВЕРА - 50 МЛ.

Ново

370 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140827

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
ОРГАНСКО МАСЛО ОД АВОКАДО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Лесен дневен крем за лице за сите типови кожа

Крем за лице што помага да се задржи влажноста на кожата долго време. Производ во вашата дневна рутина за нега на кожата


Дали знаевте?

Маслото од авокадо е богато со витамини А, Д и Е кои помагаат да ја навлажнете и заштитите вашата кожа!


СОСТОЈКИ (INCI): 

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре