BLACKWOOD & MINT / ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ ЗА КОЖА СКЛОНА КОН АКНИ - 200 МЛ.

Ново

320 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318141008

ЧИСТЕЊЕ • ЗАЦВРСТУВАЊЕ
НАНЕ • ЦРНА АКАЦИЈА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој гел за чистење ја прочистува кожата, ги елиминира нечистотиите на кожата и го намалува вишокот на себум.

Екстрактот од дабова кора и органскиот екстракт од нане ќе ви помогнат да ја осветлите вашата кожа, да ја направат поцврста и да остави чувство на ладење.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PCA, ZINC PCA, NIGELLA SATIVA SEED OIL, QUERCUS ROBUR BARK EXTRACT*, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT*, SALICYLIC ACID, MENTHOL, CITRIC ACID, POTASSIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM.

(*) – Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре