BLACKWOOD & MINT / 2 IN 1 ШАМПОН И ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МАЖИ ОД НАНЕ И ЦРНА АКАЦИЈА - 280 МЛ.

Ново

295 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318141282

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
НАНЕ • ЦРНА АКАЦИЈА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој разновиден гел и шампон за туширање нежно ќе ја исчистат и заживеат Вашата кожа и коса.

Екстрактот од дабова кора и органскиот екстракт од нане делуваат како антиоксиданс, ја штитат вашата кожа и коса од негативните надворешни влијанија и оставаат чувство на ладење.


СОСТОЈКИ (INCI): 

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре