BLACKWOOD & MINT / ШАМПОН ЗА КОСА ЗА МАЖИ ОД НАНЕ И ЦРНА АКАЦИЈА - 280 МЛ.

Ново

295 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140964

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
НАНЕ • ЦРНА АКАЦИЈА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Благодарение на специјалната формула, базирана на органски состојки, овој производ е погоден за сите типови коса.

Екстрактот од дабова кора и органскиот екстракт од нане делуваат како антиоксиданс, ја штитат вашата коса од надворешните влијанија и оставаат чувство на ладење.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, NIGELLA SATIVA SEED OIL, QUERCUS ROBUR BARK EXTRACT*, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT*, TOCOPHEROL, MENTHOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, LIMONENE.

(*) – Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре