HYALURONIC ACID / МАСКА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

Ново

1.840 МКД

Цена со 18% ДДВ.

( 5 од 1 оценa )

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Маја Саздова
29/09/2021
Маскава ми е откритие!!! Не би ја сменила никогаш. По отстранување кожата ми е како на бебе :)

Поврзани производи

Најгоре