HERBAL / ОСВЕЖУВАЧКИ ДЕО РОЛОН ОД ЖАЛФИЈА - 50 МЛ.

Ново

830 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА
ВОДА ОД РОЗА • ЕКСТРАКТ ОД ЖАЛФИЈА • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Првиот Madara антиперспирант, нашиот Best-seller со освоена награда. Неговата формула која брзо се суши со скандинавска жалфија и природни минерали го намалува непријатниот мирис и обезбедува свежина во текот на целиот ден.
Брзо се впива, не остава флеки.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на кожата под пазувите и оставете го да делува.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, GLYCERIN, POTASSIUM ALUMROSA DAMASCENA (ROSA) FLOWER WATER, ALCOHOL, CHONDRUS CRISPUS (IRISH MOSS) POWDER, AROMA, CALENDULA OFFICINALIS (CALENDULA) FLOWER EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (CAMOMILE) FLOWER EXTRACT, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SALVIA) LEAF EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL.

Некои состојки на производот можно е понекогаш да се променат/заменат/отстранат, како и самата формула на производот. Како најрелевантни секогаш земајте ги во предвид состојките наведени на самото пакување на производот.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Поврзани производи

Најгоре