HOME SPA / SLIMMING СЕТ ЗА ТЕЛО СО 5 ЧЕКОРИ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ

2.730 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
5 ЧЕКОРИ + 3 ФАЗИ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Создаден специфично за професионална нега во вашиот дом. Содржи 5 чекори, кои водат до совршено дејство за слабеење. Збогатена со моќта на сибирските билки и растенија, оваа програма е клучот до резултат од соништата.
Собирајќи ги бесценетите знаење за дејство за слабеење, Natura Siberica ја создаде оваа Home SPA програма за совршено тело.
Заедно со високиот потенцијал на растенијата и сибирските билки, оваа иновативна програма има lifting, затегнувачки и вајачки резултати. Секојдневната масажа и употребата на овие производи чекор по чекор води до одлични резултати.

Резултат:
-    потонирана и еластична кожа
-    зголемена заобленост и еластицитет
-    намалено отечување
-    подобрен изглед на кожата
-    длабински хидрира и храни со витамини

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Поврзани производи

Најгоре