BODY DESSERTS / CANDY FLOSS ANTI-STRESS ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ - 450 МЛ.

Ново

535 МКД

Цена со 18% ДДВ.

СМИРУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ЦРЕША • КОКОСОВО МАСЛО • ЕКСТРАКТ ОД ЈАГОДА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Одморете и ослободете се од оптоварувањето од вашиот ден со оваа пенлива купка. Органскиот шеа путер ги смирува вашите сетила, додека релаксирачките мириси на органска јагода, кокос и розов грејпфрут ја тонираат и ја освежуваат кожата.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ:  Ставете 2-3 супени лажици од пената во водата за бањање.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, GLYCOL DISTEARATE, MALPIGHIA PUNICIFOLIA FRUIT EXTRACT*, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, FRAGARIA VESCA FRUIT EXTRACT*, COCOS NUCIFERA OIL, CITRUS PARADISI PEEL OIL, PARFUM, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, CI 14720.
(* = состојка од органско земјоделство).

Поврзани производи

Најгоре