HOME SPA / HAIR RESTORATION СЕТ ЗА КОСА СО 4 ЧЕКОРИ ЗА ДЛАБИНСКА ХИДРАТАЦИЈА

Ново

2.970 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
4 ЧЕКОРИ + 4 ФАЗИ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Програма наменета за професионална нега во вашиот дом. Содржи 4 чекори кои водат до длабинска хидратација. Збогатена со моќта на сибирските билки и масла, оваа програма е клучна за обнова на вашата коса.

Собирајќи ги сите бесценети познавања за обнова на коса, Natura Siberica ја создаде Home SPA програмата за коса која помага да се спречи кршењето на косата и појавата на расцветани врвови, давајќи и ламинирачки ефект.
Благодарение на сибирските масла и комплекси, оваа програма чекор-по-чекор совршено ја хидрира и обновува косата, давајќи и ефективна заштита против надворешни влијанија.

Резултат:
-    Спречува опаѓање на косата и промовира нејзин раст
-    Длабински го прочистува скалпот
-    Ја подобрува целосната состојба на косата
-    Спречува кршење на косата и појава на расцветани врвови, давајќи ламинирачки ефект
-    Длабинска хидратација и хранење со витамини

Поврзани производи

Најгоре