WILDA SIBERICA / DELICATE САПУН ЗА МИЛЕНИЦИ СО ОСЕТЛИВА КОЖА - 400 МЛ.

Ново

610 МКД

Цена со 18% ДДВ.

СМИРУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
КАМИЛИЦА • СИБИРСКИ МОВ • ЕКСТРАКТ ОД БЕЛА ВРБА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

За миленичиња со многу нежна кожа. Безбедно за млади миленици.Кората и коренот од бела врба се омилената храна на зајците во текот на гладниот период од зимата. Белата врба е богата со салицин, кој ја смирува кожата.

Погоден за кучиња и мачки.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, оставете го да делува 2-3 минути, па потоа исплакнете со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре