WOLF CODE / ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ И РАЦЕ ЗА МАЖИ – 80 МЛ.

540 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН • ЕКСТРАКТ ОД ЖЕНШЕН

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Без разлика дали возите велосипед, трчате, или пазарите, оваа мултиталентирана крема ќе го заштити вашето лице и вашите раце од ладно, ветер, дехидратација и други негативни надворешни влијанија.
Нејзиниот моќен коктел од органски екстракт од златен корен и див сибирски женшен обезбедуваат хидратација и хранење во текот на целиот ден.

Поврзани производи

Најгоре