THE MAMMOTH / 2 ВО 1 МАСКА И ГЛИНА ЗА БРИЧЕЊЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.

425 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ МОВ • ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ КЕДАР • ЕКСТРАКТ ОД ЖАЛФИЈА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

 Тигрова трева во комбинација со див хмељ ја енергизираат вашата кожа, враќајќи го нејзиниот природен тон. Белата глина, сибирскиот кедар и органскиот сибирски мов ја измазнуваат кожата, додека органската жалфија ја омекнува и чисти кожата. Сибирскиот мов содржи голема количина од усниска киселина која помага при регенерација на клетките, го успорува процесот на стареење и го обновува еластицитетот на кожата.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на вашето лице и врат, избричете се и потоа исплакнете со топла вода. За длабинско чистење, оставете ја маската 5-8 минути пред бричење, еднаш до два пати неделно.Поврзани производи

Најгоре