YAK AND YETI / ГЕЛ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.

505 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ • ЕКСТРАКТ ОД ЦРНА ДУДИНКА • МЛЕКО ОД ЈАК

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Почувствувајте ја разликата со овој брзо-апсорбирачки леден гел за после бричење. Активната формула е со селективни дејства, бидејќи е создадена да задоволи специфични потреби на машката кожа.

Базиран на млеко од јак, богато со протеини и витамини, видливо ја омекнува кожата. Леденото нане ја тонира и освежува кожата. Екстрактот од црна дудинка значително го подобрува тенот, додека витамините Б5, А и Е имаат смирувачо дејство, ослободувајќи ве од иритациите и воспаленијата. Вашата кожа ќе биде мека, хидрирана и ледено свежа.

Поврзани производи

Најгоре