BEAR HUG / ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.

535 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ ЖЕНШЕН • ЕКСТРАКТ ОД МЕЧКИНО ГРОЗЈЕ • ЕКСТРАКТ ОД КИНЕСКА ШИСАНДРА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Oвој гел за чистење е направен за мажи кои се силни, храбри и самоуверени! Активната формула е со селективни дејства, бидејќи е создадена да задоволи специфични потреби на машката кожа.

Овој гел за лице совршено ги чисти сите нечистотии. Дополнително, дивиот сибирски женшен и мечкиното грозје го подбруваат тенот на кожата, додека кинеската шисандра од сахалинската област ќе ве остави со чувство на свежина, како силен сибирски ветер, кој дува низ областа Таига.

Поврзани производи

Најгоре