TIGER’S PAW / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.

475 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН • ТИГРОВА ТРЕВА • ТАУРИН

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој оживувачки пилинг за лице, нежно и внимателно ги отстранува мртвите клетки и другите знаци на несовршености. Кажете му чао на безживотниот, уморен тен.

Златниот корен и чистиот таурин ја живнуваат вашата кожа, додека тигровата трева заедно со дивиот хмељ ја енергизираат, подигнувајќи ја вашата самодоверба како никогаш до сега! Активната формула е со селективни дејства, бидејќи е создадена да задоволи специфични потреби на машката кожа.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажно лице и нежно масирајте со кружни движења. Потоа темелно исплакнете со млака/топла вода. Да се користи 1-2 пати неделно.

Поврзани производи

Најгоре