WOLF POWER / ТОНИРАЧКА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 50 МЛ.

700 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ТОНИРАЊЕ • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД КИНЕСКА ШИСАНДРА • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ • ТАУРИН

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Супер тонирачка крема која е совршена заштита од стрес, замор и непогодни влијанија од градот. Кремата интензивно ја храни кожата, го подобрува нејзиниот еластицитет, непосредно го освежува тенот и ви дава енергија во текот на целиот ден.

Екстрактот од кинеска шисандра од сахалинскиот предел е позната сибриска, адаптогена билка, која заедно со пантенолот обезбедува подмладувачко дејство, ја прави кожата еластична и го освежува тенот. Органското скандинавско нане непосредно ве враќа во живот, минимизирајќи ја отеченоста и руменилото. Тауринот ефективно ја тонира вашата кожа, збогатувајќи ја со младост и моќ.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на лицето и нежно масирајте сѐ до целосно впивање.

Поврзани производи

Најгоре