BEAR POWER / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ПРОТИВ БРЧКИ ЗА МАЖИ – 50 МЛ.

720 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ЖЕНШЕН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • МЕД

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оваа крема е силен лек за против брчки која помага да изгледате помладо и да ја вратите својата самоувереност.

Органскиот женшен, кантарионот, заедно со хиалуронската киселина и пантенолот имаат длабиснко подмладувачки ефект, видливо намалуваат брчки и помагаат да се подобри тенот на кожата. Медот од Камчатка ја храни и хидрира кожата, збогатувајќи ја со витамини кои го подобруваат тенот. Црвеното мечкино грозје има антиоксидантно дејство и ја заштитува кожата од надворешни влијанија.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на лицето и нежно масирајте сѐ до целосно впивање.

Поврзани производи

Најгоре