BELUGA / ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ ЗА МАЖИ – 250 МЛ.

355 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ КАВИЈАР • ЕКСТРАКТ ОД ХМЕЉ • МАСЛО ОД ЧИЧОК
Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внеси ја својата е-пошта и ќе ти пратиме порака кога продуктот ќе биде на залиха


Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој шампон е силен природен лек, создаден специфично за косата на мажите. Внимателно ги чисти скалпот и косата и спречува пад на косата.


Содржи екстракт од сибирски кавијар, скапоцена уникатна состојка. Сибирскиот кавијар е извор на Омега 3 масни киселини, протеини, витамини, микроелементи. Помага да се стимулира растот на косата, да се зајакнат нејзините корени и да се хидрира и храни. Екстрактот од хмељ длабински го чисти скалпот и ја подобрува структурата на косата. Витаминот Б ја храни и зајакнува косата, правјеќи ја поздрава. Чистиот таурин делува како силен енергетски "boost", кој ја буди вашата коса и заедно со маслото од чичок помага да се спречи нејзиниот пад.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете го шампонот на мокра коса, масирајте до појава на пена и исплакнете темелно со чиста, топла вода. Повторете доколку е потребно.

Поврзани производи

Најгоре