FURY OF THE TIGER / ШАМПОН И КУПКА ЗА МАЖИ – 250 МЛ.

355 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН • ЕКСТРАКТ ОД ЖЕНШЕН • ЕКСТРАКТ ОД ТИГРОВА ТРЕВА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оваа 2-во-1 купка за коса и тело ве енергизира и освежува кога се чувствувате уморни по тешкиот ден на работа. Помага да се хидрираат, хранат и зајакнат корените на косата.

Органскиот златен корен е силен природен, енергетски “shot”. Ја носи виталноста до вашата кожа и коса, ги отстранува заморот и емоционалниот стрес, ја зголемува вашата ефикасност. Дивиот женшен нуди силен тонирачки ефект, овозможува хранење на косата и стимулира нејзин здрав раст. Тигровата трева ја тонира и зацврстува вашата кожа. Витаминот Ц ја енергизира и оживува кожата, заштитувајќи ја од надворешни влијанија.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на косата/кожата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

Поврзани производи

Најгоре