ALFA WOLFMALE / ХРАНЛИВ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МАЖИ – 250 МЛ.

355 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ ЖЕНШЕН • ЕКСТРАКТ ОД КИНЕСКА ШИСАНДРА • КОФЕИН

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој гел за туширање е збогатен со нутриенти и даваат на вашата кожа витаминско хранење и чувство на мекост и удобност. Уживајте во свежината од глава до пети!

Сибирскиот женшен ја тонира кожата, обезбедувајќи свежина од глава до пети. Кофеинот обезбедува долготрајна хидратација во текот на целиот ден. Кинеската шисандра од сахалинската област и дава на вашата кожа витаминско збогатување и чувство на мекост и удобност, додека витамините А и Е ја прават вашата кожа мазна и свиленкаста.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете од гелот на сунгер, или директно на влажна кожа и масирајте. Темелно исплакнете со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре