TIGER’S ROAR / ЕНЕРГИЗИРАЧКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МАЖИ – 250 МЛ.

355 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ВИТАМИН Ц

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој гел за туширање содржи природно интензивен “shot” за вашата кожа. Почувствувајте го вашето тело целосно свежо, со оваа експлозија од енергија за целиот ден, која помага да се одржи кожата млада!

Хиалуронската киселина нежно ја ексфолира и регенерира кожата. Органското нане ја прави кожата мазна и тонирана, давајќи и интензивен “shot”. Витаминот Ц ја енергизира кожата и го подобрува нејзиниот еластицитет.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете од гелот на сунгер, или директно на влажна кожа и масирајте. Темелно исплакнете со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре