VLIFT / WRINKLE RESIST КОЛАГЕНСКА КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 15 МЛ.

980 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4751009828701

ЗАТЕГНУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД РУШВИЦА • БИОПОЛИМЕРИ • ЕКСТРАКТ ОД ВАНИЛА
Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внеси ја својата е-пошта и ќе ти пратиме порака кога продуктот ќе биде на залиха


Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Супер сочна награда за кожата околу вашите очи! Оваа околуочна крема – лесна како пердув, со екстракт од рушвица е нежна, бидејќи е богата со антиоксиданти и 21 подмладувачки и активирачки елементи. Биополимерите од природно потекло ја измазнуваат и подобруваат кожата во околуочната регија, давајќи и позатегнат изглед.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на околуочната регија наутро и/или навечер.

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ALCOHOL, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DECYL COCOATE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM PCA, AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE-CHESTNUT) SEED EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CELLULOSE, AMELANCHIER SPICATA (JUNEBERRY) FRUIT EXTRACT, AROMA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, CHITINBETA-GLUCAN, XANTHAN GUM, ASCORBYL PALMITATE (VITAMIN C), TOCOPHEROL, VANILLA PLANIFOLIA (VANILLA) BEAN EXCTRACT, SODIUM PHYTATE, SQUALANE, LACTIC ACID, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE.

Поврзани производи

Најгоре