VITAMIN COCKTAIL / 5 ВО 1 ДНЕВНА КРЕМА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 50 МЛ.

905 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4751009823584

ХИДРАТАЦИЈА • СЈАЈНОСТ
ЕКСТРАКТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ВИТАМИН Ц

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена


Поврзани производи

Најгоре