JUICY CLEAN / 3 ВО 1 МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 200 МЛ.

665 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4751009823577

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД РОЗА • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Започнете ги убаво вашите утра и ноќи – со чиста кожа. Природна и нежна емулзија со тројно дејство, со витамини од малини и хиалуронска киселина, чисти и отстранува шминка, тонира и хидрира, се со само еден чекор. Дерматолошки тестирано.

ТИП НА КОЖА: Сите типови на кожа.         

         

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Користете вата, за да го поминете целото лице. Не се исплакнува, не содржи сапун во формулата. Погодно за лице, очи и усни. Ја поедноставува секојдневната рутина и е погодно за кога патувате.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ROSA DAMASCENA (ROSA) FLOWER WATER, GLYCERIN, RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) FRUIT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, SODIUM PCA, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, POTASSIUM SORBATE, LACTIC ACID, SODIUM HYALURONATE, AROMA, PHRAGMITES KHARKA EXTRACT, PORIA COCOS EXTRACT.

Поврзани производи

Најгоре