WHEREVER / СЕТ ЗА ЛИЦЕ ЗА ПАТУВАЊЕ 5 ВО 1

2.155 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4752223005374


Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Каде и да ве носи животот, појавете се со зачудувачка кожа!

Овој сет содржи 5 MADARA најдобро продавани производи за нега, за хидратација, удобност и сјај, истовремено заштитувајќи го вашиот тен од надворешни влијанија.

Micellar Water (50ml) – отстранува шминка и нечистотии без соголување на природната влажност на вашата кожа.

SOS Instant Moisture + Radiance Hydra Mask (12,5ml) – ултимативен фаворит за после летање. Длабински хидрира, ја враќа удобноста и сјајот.

Smart Anti-Fatigue Eye Rescue Cream (15ml) – хидрира, затегнува и ја осветлува околуочната регија. Мета се темните кругови, подуеност и знаците на умор.

SOS Hydra Recharge Cream (20ml) – ја зајакнува бариерата на кожата и ја задржува влажноста, оставајќи ја вашата кожа мека и мазна.

SPF20 Plant Stem Cell Age-Defying Face Sunscreen (10ml) – овозможува широк спектар на заштита од UVA/UVB зраци, успорувајќи ги знаците на стареење.

Се ова спакувано во погодна за во рака, ре-употреблива PET торбичка за патување. Користете ја до крајот на животот (но, ако ништо друго – 100% може да се рециклира).

Поврзани производи

Најгоре