Пребарување
Filters
Close
RSS

Вести

Bellina отсега и во Ramstore Mall Скопје -вторник, 29 јануари 2019
Ви го најавуваме големото отворање на нашиот нов продажен штанд во Ramstore Mall Скопје. Она што како проект почнавме да го развиваме во вид на онлајн продавница, продолжува секојдневно да се надградува и развива, а главната цел ни е задоволување на потребите на потрошувачите. Заради зголемениот интерес и барање од потрошувачите, нашите производи да бидат уште подостапни на нашиот пазарот, одлучивме да отвориме и штанд во Ramstore Mall.
Зошто да не одберете нас? -среда, 10 октомври 2018
Денес постои многу голем избор на парфеми, кои можат да се најдат на пазарот по различни цени. Во тоа море од исти понуди, доста е тешко да се издвоите и да изградите свој бренд, кој е достапен за сите! За нас од Bellina, најважно е да Ви понудиме високо квалитетен производ, по најповолна цена на пазарот! Зошто да се одлучите баш за нас?
Нови производи во Bellina! -вторник, 09 октомври 2018
Нашиот асортиман на парфеми од францускиот бренд JFenzi, е збогатен со нов тип на производи! Станува збор за Roll On парфемски екстракт од 10мл., кои се карактеризираат со многу повисок процент на етерични масла во составот!
Прочитајте го најновото интервју на Симона поповска, која таа го даде за www.zenskimagazin.mk и дознајте повеќе за нејзините тајни и ритуали за нега со ORGANIQUE!
Почеток на соработка со Cosmo Tinex -сабота, 18 август 2018
Конечно можеме да Ве израдуваме со уште една вест, дека нашите производи од природната козметика Organique, од понеделник 27.08. ќе бидат достапни во маркетите на Cosmo Tinex во Скопје и Куманово.
Драги наши клиенти, Ве известуваме дека од сабота (18.08.2018) заклучно со понеделник (20.08.2018) од 10:00 до 22:00 часот, ќе бидеме присутни со нашиот промотивно-продажен штанд во Palma Mall, Тетово.
Драги наши, Ве информираме дека наскоро ќе можете да прочитате многу корисни совети за голем дел од производите од нашата природна козметика Organique.
Ви го најавуваме големото отворање на нашиот прв продажен штанд во Скопје Сити Мол. Штандот, кој ќе се наоѓа на првиот кат веднаш пред продавницата LC Waikiki, ќе почне со работа во 10:00 часот наутро на 04.11.2017 (сабота), а официјалното отворање ќе биде во 18:00 часот истиот ден.
Драги наши клиенти, Ве известиме дека од петок (28.07.2017) заклучно со недела (30.07.2017) од 11:00 до 23:00 часот, ќе бидеме присутни со нашиот промотивно-продажен штанд во Palma Mall, Тетово.
Bellina.mk повторно во Тетово -вторник, 20 јуни 2017
Драги наши клиенти, Ве известиме дека од четврток (22.06.2017), заклучно со сабота (24.06.2017) од 14:00 до 00:00 часот, повторно ќе бидеме присутни со нашиот промотивно-продажен штанд во Palma Mall, Тетово.