Пребарување
Filters
Close
RSS

Нови Парфеми

Yes - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Christian Dior "Joy by Dior"
1399 МКД 895 МКД

Bath Bomb / Bloom Essence - 170 гр.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
КОМПИРОВ СКРОБ • МАСЛО ОД СОЈА • МАСЛО ОД АВОКАДО
290 МКД

ORGANIC SHEA / КРЕМА ЗА ТЕЛО ОД ШЕА - 140 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД КАФЕ • ПУТЕР ОД КАКАО
590 МКД
100 мл. = 421 МКД

ORGANIC SHEA / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ОД ШЕА - 75 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • ПУТЕР ОД КАКАО • КАФЕ АРАБИКА
335 МКД
100 мл. = 447 МКД

ORGANIC SHEA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД ШЕА - 75 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ИЛАНГ-ИЛАНГ • КАФЕ АРАБИКА
335 МКД
100 мл. = 447 МКД

ORGANIC SHEA / ШАМПОН ЗА КОСА ОД ШЕА - 280 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • ПУТЕР ОД КАКАО • ИНДИСКИ САПУНСКИ ОРЕВ
410 МКД
100 мл. = 146 МКД