Пребарување
Filters
Close

DR. KONOPKA'S

COMING SOON ... НАСКОРО

 

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ANTI HAIR-LOSS / РЕГЕНЕРАТОР ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА - 500 МЛ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО
05 EUR
100 мл. = 00 EUR

DEEP CLEANSING / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА КОЖА - 500 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • ШЕА ПУТЕР
13 EUR
100 мл. = 00 EUR

FIRMING / АНТИЦЕЛУЛИТЕН ПИЛИНГ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 500 МЛ.

АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЦИМЕТ
16 EUR
100 мл. = 00 EUR

FIRMING / КРЕМА ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА КОЖАТА НА ТЕЛОТО ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 300 МЛ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ
ШЕА ПУТЕР • ХИДРОЛИЗИРАН СКРОБ • ЕКСТРАКТ ОД СМРЕКА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

MODELLING AND SCULPTING / БАЛСАМ ЗА ДЕФИНИРАЊЕ НА ТЕЛО ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 300 МЛ.

ДЕФИНИРАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛО ОД РУЗМАРИН
15 EUR
100 мл. = 00 EUR

MOISTURIZING / КРЕМА ЗА ХИДРАТАЦИЈА НА КОЖАТА НА ТЕЛОТО ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 300 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • ХИДРОЛИЗИРАН СКРОБ • ЕКСТРАКТ ОД СМРЕКА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 04 EUR Max: 16 EUR
4 16