Пребарување
Filters
Close

Bellina.mk повторно во Тетово

вторник, 20 јуни 2017

Драги наши клиенти, Ве известиме дека од четврток (22.06.2017) заклучно со сабота (24.06.2017) од 14:00 до 00:00 часот,
ќе бидеме присутни со нашиот промотивно-продажен штанд во Palma Mall, Тетово.

Ова се должи пред сè на одличниот одзив и заинтересираноста при нашата прва посета на Тетово.

Штандот, исто како и минатиот пат, ќе биде поставен на приземјето (пред продавницата Waikiki) и сите производи од нашата палета ќе бидат достапни за продажба. Ве покануваме сите, да дојдете и да се уверите во квалитетот на нашите производи.

Во текот на годинава, навремено ќе го објавуваме нашето присуство и во останатите градови во Македонија, кадешто имаме бројни потрошувачи и фанови, до кои исто така сакаме да го доближиме нашиот бренд.

Оставете коментар