Пребарување
Filters
Close

Ardagio Lili Affection - Eau Fraîche 200 ml.

Мириса слично на Giorgio Armani "Sì Passione"
Бренд: JFENZI
Баркод: 5902539680553
Време на испорака: 1-2 работни дена
Достапност: На залиха

545 МКД
Спецификации на производот
Годишно време Пролетен
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Круша
Главни ноти Розов бибер
Круша
Црна рибизла
Средни ноти Роза
Јасмин
Хелиотроп
Основни ноти Кедар
Ванила
Напишете сопствен осврт
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Годишно време Пролетен
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Круша
Главни ноти Розов бибер
Круша
Црна рибизла
Средни ноти Роза
Јасмин
Хелиотроп
Основни ноти Кедар
Ванила
Корисниците кои го купиле овој производ, исто така купија

Ardagio Lili - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Giorgio Armani "Sì"
1399 МКД 895 МКД

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
1399 МКД 895 МКД

Le'Chel Asune Sport Homme - After Shave 100 ml.

Мириса слично на Chanel "Allure Homme Sport"
599 МКД 525 МКД

Day&Night Rays - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Dolce&Gabbana "The One Grey"
1399 МКД 895 МКД