Пребарување
Filters
Close

Ardagio Aqua Nea - Eau Fraîche 200 ml.

Мириса слично на Giorgio Armani "Acqua di Gioia"
Бренд: JFENZI
Баркод: 5903111022402
Време на испорака: 1-2 работни дена
Достапност: На залиха

09 EUR
Спецификации на производот
Годишно време Летен
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Лимон
Главни ноти Лимета
Нане
Средни ноти Јасмин
Розов бибер
Божур
Основни ноти Цистус
Кедар
Шеќер
Напишете сопствен осврт
*
*
  • Лошо
  • Одлично
Постоечки осврти
Parfemceto si e cool
Podobar i od originalot
Од: Mirjana | Датум: 09.5.2017 13:59
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
*
*
*
Спецификации на производот
Годишно време Летен
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Лимон
Главни ноти Лимета
Нане
Средни ноти Јасмин
Розов бибер
Божур
Основни ноти Цистус
Кедар
Шеќер
Корисниците кои го купиле овој производ, исто така купија

Savoir Brillant - Eau Fraîche 200 ml.

Мириса слично на Versace "Bright Crystal"
09 EUR

Desso Mon Amie - Eau Fraîche 200 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "Ma Vie Pour Femme"
09 EUR

Ardagio No More The Same - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Giorgio Armani "Code Cashmere"
23 EUR 15 EUR

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
23 EUR 15 EUR