Пребарување
Filters
Close

Anathea - Eau Fraîche 200 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
Бренд: JFENZI
Баркод: 5902539680027
Бесплатна испорака
Достапност: На залиха

09 EUR
Спецификации на производот
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Ванила
Главни ноти Зелена мандарина
Јасмин
Ѓумбиров цвет
Средни ноти Ванила
Сол
Основни ноти Сив килибар
Кашмир
Сандаловина
Напишете сопствен осврт
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Ванила
Главни ноти Зелена мандарина
Јасмин
Ѓумбиров цвет
Средни ноти Ванила
Сол
Основни ноти Сив килибар
Кашмир
Сандаловина
Корисниците кои го купиле овој производ, исто така купија

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
23 EUR 15 EUR

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
23 EUR 15 EUR

Ardagio No More The Same - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Giorgio Armani "Code Cashmere"
23 EUR 15 EUR

Le'Chel Deep Blue - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Chanel "Bleu de Chanel"
23 EUR 15 EUR