Пребарување
Filters
Close

Шампони и купки

Види како
Подреди по
Приказ по страна

BABY & KIDS / Шампон & Пенлива купка - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД ПАМУК • БЕТАИН
15 EUR
100 мл. = 00 EUR

CALENDULA / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА ДЕЦА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН
07 EUR
100 мл. = 00 EUR

CALENDULA / ДЕТСКИ ШАМПОН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

LITTLE SIBERICA / NO TEARS БЕБЕШКИ ШАМПОН ЗА КОСА - 250 МЛ.

ЕЛАСТИЧНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОРЕН ОД АНГЕЛИКА • СЛАДУНЕЦ
10 EUR
100 мл. = 00 EUR

LITTLE SIBERICA / БЕБЕШКА ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ - 250 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • БЕЛ СЛЕЗ • СИБИРСКА ПОЛЕВИЦА
06 EUR
100 мл. = 00 EUR

LITTLE SIBERICA / БЕБЕШКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ХИДРОЛАТ ОД ЛИПОВ ЦВЕТ • КАНТАРИОН • БОРОВИ ИГЛИ
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 06 EUR Max: 15 EUR
6 15