Пребарување
Filters
Close

Сапуни

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 ГР.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
03 EUR
100 мл. = 00 EUR

ALOE VERA / ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 380 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ И ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • СОЛ
09 EUR
100 мл. = 00 EUR

GREEN MATCHA / ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 380 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
09 EUR
100 мл. = 00 EUR

NO PERFUME / АНТИАЛЕРГЕНСКИ ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН - 100 ГР.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
03 EUR
100 мл. = 00 EUR

ROSE / ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН ОД РОЗА - 100 ГР.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД РОЗА • ЕКСТРАКТ ОД РОЗА • МАСЛО ОД БАДЕМ
03 EUR
100 мл. = 00 EUR

SOOTHING / ТЕЧЕН САПУН ЗА НОРМАЛНА И ОСЕТЛИВА КОЖА - 500 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД ОФИКА
06 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 02 EUR Max: 09 EUR
2 9