Пребарување
Filters
Close

Спреј регенератори

Види како
Подреди по
Приказ по страна

CALENDULA / ДЕТСКИ СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА - 250 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА
475 МКД
100 мл. = 190 МКД